Úvod

Vítáme vás na stránkách Procházkovy letecké školy

Letecká škola Rudolfa Procházky ukončila k 31.12.2017 svou činnost. Na letišti v Olomouci působila 25 let a vycičila skoro stovku pilotů. Ruda se rozhodl ve svých 82 letech ukončit aktivní činnost a starost o výcvik nových pilotů přenechat mladším.

Proto vznikla letecká škola Marka toula, která je přímým pokračováním letecké školy Rudolfa Procházky. Výcvik provádíme na letounu Dusty 200. Termíny domlouváme individuálně, dle možností žáků a instruktorů.

V případě, že máte zájem o pilotní výcvik, napište mi na skola@aeroprakt.cz, nebo zavolejte na telefoní číslo 602 784 308, případně kontaktujte přímo Marka Toula 777 244 255.

Aztek_01

Zvednete-li někdy zrak k obloze a zatoužíte po tom, přidat se k hejnu ptáků, nebo sedět v tom malém letadélku, které nad vámi právě prolétlo, pak jste na těch správných stránkách. Neváhejte a čtěte dál. Dozvíte se o jedné malé letecké škole působící na letišti v Olomouci, o tom, jak vypadá letecký výcvik a o skupince lidí, kteří vás rádi přivítají mezi sebou a kteří vás létat naučí. Můžete se zde seznámit s pravidly létání, která platila již za první republiky i se základy současných leteckých předpisů. Zjistíte, že letecké předpisy jsou mnohem jednodušší, než pravidla silničního provozu a že zásady bezpečného létání jsou dnes stejné, jako před osmdesáti lety. V galerii se můžete podívat kde, s čím a s kým se můžete naučit létat a také se tu dozvíte kolik to bude stát.
Máte li chuť létat, napište nám, nebo zavolejte. Mail i telefonní čísla najdete na stránce kontaktů.

Nemáte čas? Přijďte za námi na letiště v době výcviku na seznamovací let. Pokud se vám létání zalíbí, nebudete litovat času stráveného na letišti. Budete litovat jen toho, že jste si ho neudělali dříve.